.

Grupy Rekonstrukcyjne


 

Grupy Rekonstrukcyjne.

 

Średniowiecze:

 

"Czarny Wąż" Drużyna Wojów i Rzemieślników

Aedis Militaris Sancti Mauritius

Arcana- Kompania Przyjaciół Sztuki Średniowiecznej

Arma-Pl Kraków

Banici Wschodniego Pogranicza

Bełchatowskie Bractwo Rycerskie

Bielska Drużyna Najemna – SVANTEVIT

Bracia Dobrzyńscy - Fratres Milites Christi De Cracovia

Bractwo Rycerskie Zamku Przemysła II

Bractwo Rycerskie Ziemi Międzyrzeckiej

Bractwo Rycerskie Zamku Brodnickiego

Bractwo Czerwonego Wilka

Bractwo Łucznicze Stalowy Liść

Bractwo Rycerskie Ziemi Legnickiej

Bractwo Rycerskie Ziemi Lipowieckiej

Bractwo Rycerskie "Rada"

Bractwo Rycerskie Gryf

Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich

Bractwo Rycerskie Komturii Nidzickiej

Bractwo Rycerskie Królewskiego Miasta Krosna

Bractwo Rycerskie Św. Barbary

Bractwo Rycerskie Świętej Katarzyny

Bractwo Rycerskie Zamku Czocha

Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Bractwo Rycerskie Zamku Chojnik

Bractwo Rycerskie Ziemi Mazowieckiej i Podlaskiej

Bractwo Rycerskie Ziemi Mińskiej

Bractwo Signum Polonicum

Bractwo Wojowników Kruki

Bractwo Wojowników Wataha

Chorągiew Miecza i Róży

Chorągiew Piastów Śląskich

Chorągiew pod Krzyżem

Chorągiew Rycerstwa Ziemi Piotrkowskiej

Chorągiew Zaciężna Trzy Miecze

Chorągiew Ziemi Malborskiej

Cieszyński Ród z Golęszyc

Compagnia del Falcone

Dagome

Draconia

Drengowie Znad Górnej Odry

Drużyna Bractwa Białej Bramy

Drużyna Broceliande

Drużyna Rodowa Herbu Jelita

Drużyna Wojów Inog

Drużyna Bractwa Białej Bramy

Drużyna Grodu Horodna

Drużyna Księcia Konrada Mazowieckiego

Drużyna Księgi i Łuku Jaźwiec

Drużyna Łucznicza Drabów Pieszych

Drużyna Najemna "Dziki Bez"

Drużyna Słowian i Wikingów Wiciedzy Jarowita

Drużyna Słowiańska Bobrzanie

Drużyna Wikingów Nidhogg z Braniewa

Drużyna Wojów Wiślańskich Krak

Drużyna Wojów "Synowie Gromu"

Drużyna Wojów "Wilcza Straż"

Drużyna Wojów Słowiańskich Slavia

G.R.H. Białogród

Golęszycka Drużyna Dąb

Grupa Rekonstrukcji Historycznej Routiers

Grupa Widar

Hufiec Kasztelanii Czerskiej

Illo tempore

Inowłodzkie Bractwo Rycerskie

Jomsborg Vikings Hird

Klub historyczny "Hird"

Kłodzkie Bractwo Rycerskie

Kolovrat

Kompania Janusza Brzozogłowego

Konfraternia Burgus Carpinei

Konfraternia Rycerska

Konfraternia Rycerska

Konwent Rycerski Miasta Olsztyn

Koszalińska Kompania Rycerska

Krakowska Chorągiew Nadworna

Księstwo Draconii

Księstwo Nyskie

LXVI Kompania Ciężkiej Piechoty Księcia Kazimierza Szczecińskiego

Mazowiecka Drużyna Wojów Weles

Midgard

Najemna Drużyna Dzików

Najemnicy Szarej Chorągwi

Nawia

Nordlige Sverda

Ordo Temli Warszawa

Pierwsze Polskie Stowarzyszenie Turniejowe Liga Baronów

Rota Piesza von Massow

Smocza Kompania

Sventovie - Drużyna Wojów Słowiańskich

Symmachoi

Ulvborg Hird Grupa Wikingów i Słowian z Białegostoku

Wataha

Wierczanie

Winland

Wolna Drużyna Piesza

Wolna Kompania Najemna Poznań

Wolny Najmita Ziemi Wrocławskiej

Ydalir Laget

Zadruga Wierczan

Zakon Rycerski Ziemi Bieckiej

Zakon Rycerzy Boju Dnia Ostatniego

Zastęp Rycerski z Chełmna

Zbrojna Gwardyja